Kruzy pro jednotlivce

cile a vize

Cíle a vize

“Cokoliv si lidské mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout.” Napoleon Hill 

  • Každý toužíme po spokojeném životě, ale naše představy se liší.
  • Co je tou Vaší představou?
  • Jak stanovovat cíle a jak jich dosáhnout?
  • Během kurzu Vás naučím principy efektivního stanovování cílů a postupy pro jejich naplnění.

Setkáváme se jednou týdně na 1,5 hodiny po dobu pěti týdnů. Součástí kurzů jsou studijní materiály a pracovní listy. Je možné zvolit variantu osobního setkání, ale lze využít online prostředí (Skype nebo ZOOM).

1. týden – Sny, cíle, vize a jaký je mezi nimi rozdíl

“Cíle je sen, kterému jsme dali datum” Opravdu je to tak jednoduché? V prvním týdnu si povíme několik informací o rozdílnosti snů a cílů. Ale hlavní pozornost budeme věnovat vizi – vizi života, jaký chceme vést, abychom byli spokojeni.

2. týden – Buďte paranoikem naruby

W. Clement Stone byl nezřízený optimista a také tzv. self-made man, respektive milionář. K tomu, aby tohoto bohatství, zdaleka nejen finančního dosáhl mu pomohlo být paranoikem naruby. V druhém týdnu zaměříme svou pozornost na to, jak získat, po čem toužíme.

3. týden – Pravidlo 5 – 5

Staré známé pořekadlo tvrdí, že i cesta dlouhá tisíce mil začíná prvním krokem. Ohledně prvního kroku, jeho obtížnosti, ale také zásadního vlivu na celý náš život toho bylo napsáno mnohé. Ve třetím týdnu pronikneme nejen do síly prvního kroku, ale zejména objevíme kouzlo momenta. Momentum je to, co naše sny a cíle přetváří ve skutečnost.

4. týden – Žádejte!

Ve čtvrtém týdnu Vám představím mé absolutně nejoblíbenější pravidlo na cestě k vysněnému cílu. Nelekněte se, že budu používat anglickou verzi a to – ask, neboť v sobě spojuje, pro mne, dvě nejdůležitější věci – žádost a otázku. Zeptáte-li se kohokoliv, koho považujete za úspěšného, jak dosáhl svých cílů. Naprostá většina Vám odpoví, že s pomocí ostatních. Žádný učený z nebe nespadl, všichni měli své učitele, poradce, ale také odborníky a pomocníky, kteří jim na cestě k úspěchu pomohli. 

5. týden – Věřte!

Hlavním motem celého tohoto kurzu je citát Napoleona Hilla. V pátém týdnu se zaměříme na jeho podstatu. Co potřebujeme dělat, aby se naše vize skvělého, šťastného a úspěšného života vyplnila? Odpovědí jsou afirmace, vizualizace a neochvějná víra, že vše je jak má být.